KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14654299
nr 1465 4299
Oidentifierad konstnär. Signerad Berg, Läsande flicka. Olja på duk, 74x63, yttermått inklusive ram: 91x80 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:37:19
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr